Published: Gush 13 2018 09:56

Super apartament luksoz me qera ne Bllok!

EUR

Published: Gush 13 09:56
Views: 4
Jepet me qera super apartament luksoz ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri, shume mire te administruar, i pajisur me 2 ashensore. Ka siperfaqe te bollshme prej 180m2, me perberje 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete, 2 ballkone, ambient depoje. Eshte i arreduar ne menyre luksoze. Dyshemeja e shtruar me parket, i pajsir me sistem ndricimi LED, sistem ngrohje-ftohje. Te gjitha elektroshtepiaket jane te cilesise dhe markave te njohura. Ndodhet ne nje nga zonat e preferuara dhe frekuentuara. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ090718-03
www.homeplus.al
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
4
0696712123

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information