Published: Korr 14 2018 09:14

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 TE LIQENI I THATE!

EUR

Published: Korr 14 09:14
Views: 1
Shitet apartament 3+1 ne rrugen Hamdi Sina te Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne nje prej residencave me te mira ne zone dhe eshte ne proces perfundimi. Organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine, 2 tualete, 1 koridor te bollshem, lavanderi dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i pajisur me panel diellor. Titullari i prones ka kryer punime ekstra ne sistemin hidraulik dhe elektrik si dhe dritaret alumin dopio xham termik. Shitet bosh dhe ne cmim perfshihet dhe shtrimi me parket teper cilesor dhe hidrosanitare Incaso. Disponon certifikate pronesie. Apartamenti ka dhe nje garazh me 2 poste parkimi + 1 depo me cmim ekstra.
Per me teper info na kontaktoni.

FOTOT JANE RENDER ARKITEKTUROR!
APARTAMENTI ESHTE BOSH.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information