Shitet Super Apartament 2+1 ne zonen e Freskut

82 000 EUR

Shitet nga: Real Estate I-Deal 27 Jan 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Shitet Super Apartament 2+1 ne zonen e Freskut
Apartamenti eshte i perbere me siperfaqe 120m2 + 42m2 verand, me dritare dopio xham dhe plastik,
Ka oxhak funksional .
Ndodhet ne katin e 5 (te fundit) ,ka pamje shume te mire (Lindje,Jug,Perendim)
Jepet me nje cmim shum te favorshem per tregun e zones 82000euro (Me Hipotek)
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
Real Estate I-Deal
  Online
0682017333
Leaflet
Në fillim