Publikuar: Jan 07 2023 09:43

Shitet shtepia

EUR

Publikuar: Jan 07 09:43
Shikime: 415
Shtepi ne shitje - 100m prane Fakultetit te Mjekseise dhe Drejtorise se spitalit Nen Tereza,, rreshti i dyte i pllateve ne raport me rrugen qe shkon per ne Kinostudio, 61 M2, 61.000 euro i padiskutueshem
I mobiluar, kati 2
Përshkrim
Ne pallat ekzistues shitet 1+1+aneksk, sip. neto, 61 M2, kati 2, i mobiluar, tualet me dritare, ballkon, hyrje e rikonstruktuar, 2 kondicioner, aktualisht i dhene me qera. Mundesi e mire parkimi para pallatit si resident
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
415
0695271411

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione