Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 27 2022 06:09

SHITET PAPAFINGO 155 m2 TEK FRESKU.

EUR

EUR
Publikuar: Qer 27 06:09
Shikime: 1627
SHITET apartament ne Fresk 2+1 shum Luxsoz. Apartamenti ka nje pamje fantastike nga ana e Dajtit dhe nga Tirana. Apartamenti ka nje siperfaqe 130m2 dhe eshte i mobiluar shume bukur, me soxhorno te madhe me oxhak funksional , me aneks guzhine me vete me lartesi 3,5m. Ne pjesen fundore te soxhornos ka nje nen kat te sistemuar kendshem per kantin vere dhe oaz qetesie.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi nga te cilat dhoma matrimoniale ka nje tualet ne te cilen ka nje vask te madhe me hidromasazh funksjonal. Njeri tualet eshte me dritare. Ka edhe nje dhome femijesh dhe nje verand 50 m2. Apartamenti ndodhet ne nje oaz qetesie larg zhurmave dhe ne ajer te paster.
SHITET VETEM PER 135,000 EURO.
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione