Shitet ose jepet me qera per biznes

250 000 EUR

Shitet nga: Geri Zaimi 15 Qer 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Komuna e Parisit perballe Interspare. Kati i fundit i banimit 11. Tre dhoma gjumi, kuzhine dhe dy holle.
Verande 100 m2. Terrace siper apartamentit 200 m2 ne te cilen 80 m2 eshte ndertim i legalizuar ( palester)
Garazhd per nje automjet
Cmimi i diskutueshem
Geri Zaimi
+355698117717
Leaflet
Në fillim