Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen

1 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Homeplus 30 Pri 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar, punimet e te cilit jane teper cilesore. Pallati eshte i pajisur me sistem sigurie, muret e jashtme jane me sistem izolimi per ngrohje-ftohje, jane kryer te gjitha punimet elektrike dhe hidraulike. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme prej 127 m2, te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Te gjitha ambientet jane te shtruara me parket, dritaret jane dopioxham. Te ofron mundesi parkimi ne garazhin nentokesor me nje cmim extra. Eshte ne proces hipotekimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Cmimi i qerase – 500 Euro/Muaj

Cmimi i shitjes – 1000 Euro/m2

Property ID : AZ130318-02
www.homeplus.al
Homeplus
0696712123
Leaflet
Në fillim