Shitet ose derrohet apartament.

Shitet nga: Beti 16 Tet 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Rinovuar, Dupleks
Komuna: Tiranë
Apartamenti eshte dubleks dhe ka mundesi te ndahet ne dy apartamente te pavarura, ne cdo kat ka vetem nje hyrje, ndodhet ne Athine ne lagjen Nea Filadelfia, eshte i rikonstruktuar me dritare duralumin dhe grila elektrike. Dhomat e gjumit jane me parket druri dhe dollape. Perfshihet i instaluar sistemi qendror ngrohje. Disponon oxhak funksional. Hapsira neto pa ballkone dhe pjeset e perbashketa eshte rreth 140m2, disponon 4/ballkone rreth 20m2 ne total.
Apartamenti nderrohet vetem me apartament ne tirane (+-) diferenca nese do te kete. Preferohet zona e liqenit. Dekumentacion eshte i rregullt dhe me hipoteke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim