Shitet gazonjere ne Ali dem

4 000 000 LEK

Shitet nga: senato Dje 02:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet gazonieria me siperfaqe 40m2 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 katesh te rikonstruktuar, i ndodhur ne zonen e Ali Demit.
konkretisht vetem 50m nga ish Markata apo te nga banka Credins dhe BIG MARKETI.
Gazonieria eshte e rikontruktuar dhe ndahet: 1dhome, aneks, ballkon dhe 1 banjo.
Investim i mire per qeradhenie.

ADRESA: ALI DEMI
SIPERFAQA: 40M2
KATI: 3
CMIMI 4000000LEK I PADISKUTUSHEM
CEL 0694533843
senato
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Në fillim