Shitet Gazoniere ^Prokuroria^

Shitet nga: senato Sot 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: rruga mine peza
Sipërfaqe: 32 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar
Komuna: Tiranë
SHITET GAZONIERIA TE PROKURORIA

Shitet gazonieria me siperfaqe 32 ne katin e pare te nje pallati ekzistues 5 katesh ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te tiranes ne rrugen Mine Peza vetem 100metra larg prokuroris, vetem 2 minuta larg unazes, 3 minuta larg zogut te zi, 5 minuta larg kafe Flores, 3 minuta larg rruges se Durresit
Apartamenti eshte eshte i shtruar me parket shitet bosh, dhe eshte i pershtashem per banim apo per zyra te ndryshme sepse ndodhet ne nje zone te lakmuar per qeradhenie.

ADRRESA: RRUGA MINE PEZA
KATI:1
SIPERFAQE: 32M2
CMIMI 32000EURO
CEL 0694533843
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim