shitet gasoniere

34 000 EUR

Shitet nga: Albanian Real Estate 06 Jan 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
°Kinostudio prane Ministrise se Mbrojtjes
°Kati i 2
°Sip:38m²
°Cmimi 34.000€
°Mundesi per te mare dhe nje garazhd me 8000€ me shume
°Ndertim i cilesise me te larte
°Na kontaktoni 0692040124
Albanian Real Estate
0692040124


WhatsApp:
0692040124
Leaflet
Në fillim