Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 25 2022 10:42 Tani jeni duke parë: 1

SHITET GARSONIERE 30 M2 NE PLAZH GOLEM DURRES.

EUR

Publikuar: Qer 25 10:42
Shikime: 10441
Tani jeni duke parë: 1
Shitet garsoniere ne plazh Golem Durres me nje siperfaqe 30 m2. Ajo ndodhet ne katin e trete te nje pallari te ri me ashensor me nje distance 150 metra larg detit. Garsonjeria eshte bosh por ka nje plan shume te bukur sistemimi dhe mobilimi te punuar nga studio profesjonale, qe i jepet blersit bashk me shitjen e prones. Prona eshte e perbere nga nje dhome e bollshme , nje tualet i bollshem dhe nje ballkon i madh.
APARTAMENTI SHITET PER 24.000 EURO. OKAZION.
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione