Shitet Dyqan buze rruges kryesore 21 Dhjetori

220 000 EUR

Shitet nga: Valbona 30 Tet 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Buze rruge ne zonen e 21 Dhjetorit, shitet ambjent komercial, kati 0. Ka siperfaqe hipotekore prej 77 m2 dhe eshte me dokumentacion te rregullt. Ka 1 tualet dhe perpara ka komplet fasade xhami. Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, zyra, dyqan, njesi sherbimi etj. Cmimi eshte okazion duke qene se ndodhet ne nje pike strategjike prane qendres dhe gjithe zonave me te njohura.
Cmimi: 220.000 Euro (negociueshem)
Per nje vizite ne prone dhe me shume detaje na kontaktoni:
Cel. 067 308 7777
Leaflet
Në fillim