Publikuar: Gush 05 2022 12:35

Shitet, Duplex, Rruga E Dajtit, Tiranë. 300,000 €

EUR

Publikuar: Gush 05 12:35
Shikime: 79
Shitet, Duplex, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 450m2 .
• Sipërfaqe neto: 299m2.
• Sipërfaqe verande: 150m2.
• Kati i 4 banim.
• Orientim Lindje - Perëndim
• Organizimi:
Kati 1: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon, verandë.
Kati 2: Ambient ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Me parket druri.
• Me oxhak me aspirator i cili ngroh të gjithë ambientin.
• Me ashensor.
• Me sistem kondicionimi multistrat në të gjithë shtëpinë.
• Sistem tre-fazor.
• Me hipotekë.
• Dritare dhe vetrata dopio xham.
• Me 2 poste parkim të mbyllura.
• Vendndodhja e duplex-it të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione