Shitet dupleks tek Medreseja

125 000 EUR

Shitet nga: kay 01 Dhj 06:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet dupleks 144m2,tek Medreseja,perball 'Big Market'.Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 dhe te 4 te nje ndertimi ekzistues.Organizohet nga nje kuzhine, sallon i bollshem, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete.Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete pak min larg qendres, dhe ofron free parking.Per me teper Informacion jeni te lutur te kontaktoni!
Leaflet
Në fillim