Shitet apatament 2+1+2 tek Kodra e Dielli

95 000 EUR

Shitet nga: Golden Home 08 Shk 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apatament 2+1+2 tek Kodra e Diellit, ne vije te pare. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon, dy tualete dhe ballkon. Siperfaqja e apartamentit eshte 108 m2 dhe jepet e mobiluar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 95.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Golden Home
0696984190
Leaflet
Në fillim