Shitet Apartment 2+1+1 Don Bosko

Shitet nga: Ivi 18 Tet 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 124.4 m2
Komuna: Tiranë
Apartamenti ndodhwt ne katin e trete ne nje pallat 5 katesh. Apartamenti eshte rikonstruktuar totalisht ne 2016. I shtruar me parket. Apartamenti ka dy ballkone si dhe dy korridore, gjithashtu nje dhome mund te pershtatet si studio. Ndodhet 50m nga Bar "Artisti". Vendparkim i garantuar me pult personal.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim