SHITET APARTAMENTI 2+1 ZONA E LIQENIT

109 000 EUR

Shitet nga: senato 01 Qer 02:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 106m2 ne katin 2 te nje pallati te ri me punime teper cilesore ne nje nga zonat me te preferuara dhe te mora te tiranes ne zonen e kopshtit zoologjik dhe liqenit te thate i ndodhur vetem 3 minuta larg Kopshtit zologjik perball farit te ish konadi tani superstar market, pallati ndodhet buze rruges kryesore. Apartamenti eshte totalisht investuar me punime teper cilesore dhe ka nje planimetri teper te rregullt i ndare: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 ballkon. disponon CERTIFIKAT PRONESIE, shitet bosh

ADRRESA: KOPSHTI ZOLOGJIK/ LIQENI I THATE
SIPERFAQA: 105M2
KATI:2
CMIMI 109000EURO
CEL 0694533843
senato
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Në fillim