Shitet apartamenti 2+1 te fresku

65 000 EUR

Shitet nga: senato Sot 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3
Adresa
fresk
Sipërfaqe
103 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Ashensor, Rinovuar
Komuna
Tiranë
Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 102m2 ne katin e 3 te nje pallayi te ri me ashensor ne zonen e freskut fe rruag e dajtit vetem 500metra mbi restorant freskun e ndodhur ne nje zone teper te qete dhe te rregullt me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetes te mire!
Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe shitet totalisht i mobiliar me mobilim cilesor.

cmimi 65000euro
cel 069453384e
senato
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Në fillim