Shitet apartamenti 2+1 prane rruges Bardhyl

74 000 EUR

Shitet nga: senato 30 Maj 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
SHITET APARTAMENTI 2+1 NE RRUGEN BARDHYL

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 82m2 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh me tulle te kuqe ne rrugen Qazim Vathi paralel me rrugen Bardhyl e ndodhur vetem 2 minuta larg Unazes, mbrapa shkolles Cajupi.
Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe ndaht : 1sallon+ ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 banjo.

ADRESA: RRUGA QAZIM VATHI
SIPERFAQA: 82M2
KATI: 4
CMIMI: 74000EURO
CEL 0694533843
senato
  Online
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Në fillim