Shitet apartamenti 2+1 ne Porcelan

85 000 EUR

Shitet nga: senato Sot 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3
Adresa
porcelan
Sipërfaqe
106 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna
Tiranë
Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 105m2 ne katin e 8 te nje pallati 9katesh me ashensor te vitit 2000 ne zonen e porelanit e ndodhur prane klanit ne nje zone me te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetes optimale.
Apartamenti ka nje planimetri perfekte me hapsir te bollshme e orituar nga jugu ku mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites, apartamenti ndahet: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 banjo me ajrosie natyrale dhe 1 ballkon.
Apartamenti shitet totalisht i mobiliar, disponon certifikat pronesie.

ADRRESA: PORCELANI/PRAN KLANIT
KATI: 8
SIPERFAQA:105M3
CMIMI: 85000EURO
CEL 0694533843
senato
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Në fillim