Shitet Apartament

58 000 EUR

Shitet nga: Denis 13 Sht 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 2+1 tek Kthesa e Kamzes. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma,guzhine, 2 banjo dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet bashkekohore. Me hipoteke dhe me dokumente te rregullta. Jo Agjensi.
Leaflet
Në fillim