SHITET APARTAMENT

73 000 EUR

Shitet nga: mondi 12 Sht 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë

Shitet Apartament!
Shitet apartamenti 2+1, 113 m2 te KMY ne Yzberisht ne katin e 6, i pajisur me ashensor dhe i mire administruar.
Apartamenti eshte i mobiluar Ndodhet gjithashtu ne nje zone te qete dhe qe ofron shume lehtesira dhe sherbime.
Disponon hipotek
nr: 0697866146/0692052299
Leaflet
Në fillim