Shitet Apartament prane trgut te Medreses

85 000 EUR

Shitet nga: senato Sot 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3
Adresa
rruga 5 maj
Sipërfaqe
112 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna
Tiranë
Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 112m2 ne katin e 3 te ne pallati te ri (pa ashensor) ngjitur me Condor center vetem 5 minuta larg unazes dhe tregut te Medreses ne rrugen 5 Maj, ne nje lagje teper te qete dhe me te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetes optimale. Apartamenti eshte ka planimetri te rregullt i ndare: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 1 banjo me dritare. Orientimi jug/lindje qe mundeson ndricim total ne te gjithe apartamentin. Shitet i mobiluat

ADRRESA: CONDOR CENTER/ RRUGA 5 MAJ.
SIPERFAQA: 112M2
KATI: 3
CMIMI: 85000EURO
CEL 0694533843
senato
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Në fillim