Shitet apartament ne Myslym Shyri!

75 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Homeplus 25 Sht 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te pallat ekzistues. Ka siperfaqe te bollshme prej 82m2. Eshte ne gjendje shume te mire pasi eshte rikonstruktuar totalisht. Ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Ndodhet ne nje nga zonat e preferuara te Tiranes. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ080918-01
www.homeplus.al
Homeplus
0696712123
Leaflet
Në fillim