👉🏡Shitet apartament i mobiluar plotësisht

61 000 EUR

Shitet nga: Christy 28 Tet 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet 1+1 prapa Kopshtit Botanik ,te hyrja e Kodres se Diellit 1, me mobilim bashkohor dhome ndenjeje aneks koridor dhome gjumi me ballkon e përshtatshme dhe per ta dhënë me qera mbi 300 euro pasi aq ka qenë dhënë me pare.Shitet e mobiluar 61 000 euro me certifikate pronesie.Per kontakt 0684260834
Christy
0684260834
Leaflet
Në fillim