Shitet Apartament dupleks tek Rezidenc Alba!

220 000 EUR

Shitet nga: Real Estate I-Deal 27 Jan 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Shitet Apartament dupleks tek Rezidenc Alba!
Apartamenti esht i perbere me nje siperfaqe prej 220 m2 , me dritare plastike ,dopio xham
Ndodhet ne kati e 7 te nje pallati shume cilesore , me ashensore
Shitet dhe ( vec ) Apartament 2+1 110m2
cmimi per m2 1000euro
( Ne proces Hipotekimi )
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
Real Estate I-Deal
0682017333
Leaflet
Në fillim