Shitet apartament astir

60 000 EUR

Shitet nga: Unaza re 19 Gush 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament 2+1 ne shitje Tek Astiti . Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nji pallati te mire administruar . Organizohet ne 2 dhoma gjumi dhe dhoma e ndenies sebashku me guzhinen . Cmimi diskutueshem
Unaza re
0699474141
Leaflet
Në fillim