Shitet apartament 3+1

146 000 EUR

Shitet nga: Albanian Real Estate 28 Jan 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë

°Rruga Medar Shtylla Komuna e Parisit
°Me hipotek
°Cmimi 1000 euro m² (I diskutueshem)
°I mobiluar
°Nuk eshte demtuar nga termeti
°Sip 146m²
°Kati 7
°Mundesi financimi me nje parapagese prej 44.000 euro dhe me pas 520 euro ne muaj
°Na kontaktoni 0684021358 ose 0692040124
Albanian Real Estate
0692040124


WhatsApp:
0692040124
Leaflet
Në fillim