Shitet apartament 3+1 tek Liqeni

139 000 EUR

Shitet nga: Ergi 05 Shk 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Tek Liqeni i Thate, rruga Peti, ju prezantojme nje super apartament ne shitje.
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te projektuar dhe realizuar me shume cilesi. Pallati eshte me 6 kate dhe apartamenti ndodhet ne katin e 5. Apartamenti perbehet nga salloni me kuzhinen, tre dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe koridori.
Apartamenti ka orjentim Lindje dhe pamje panoramike ku njeri ballkon mundeson pamje nga Liqeni i Tiranes.
Per me teper apartamenti ka nje lartesi prej 3.4 m lartesi qe i jep komfort dhe kubature shume te pershtatshme per banim.
Dy ballkonet jane te plota dhe te orjentuara ne Lindja.
Avantazh tjeter eshte infrastruktura dhe projekti i pallatit i cili mundeson akses nepermjet garazhit, akses me ashensorin i cili eshte i markes Schindler dhe me kapacitet te larte.
Hyrja e pallatit gjithashtu eshte shume cilesore dhe pallati ka administrim shume te mire.
Apartamentet qe mundesojne kaq shume faktore bashke jane te pakte ne Tirane
A do te jesh ti personi qe do te kete te gjitha keto avantazhe ne nje prone te vetme?
A jeni gati per te jetuar ne kete apartament?
Leaflet
Në fillim