Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 09 2022 09:41

Shitet, Apartament 3+1, Shkolla e Baletit, Tiranë

EUR

Publikuar: Gush 09 09:41
Shikime: 72
Shitet apartament 3+1 te Shkolla e Baletit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 136 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Cel. : 0695777733
Përshkrimi i linkut

Urban Real Estate

Urban Real Estate 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione