SHITET apartament 3+1 prane 21 Dhjetorit

75 000 EUR

Shitet nga: Wendy InfoProna 30 Tet 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Prane 21 Dhjetorit, shitet apartament 3+1 me siperfaqe hipotekore prej 80 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe eshte i organizuar ne disa ambjente: 2 dhoma gjumi te shtruara me parket laminat, salloni me guzhinen, nje dhome aneks, 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. Zona ku ndodhet e ben terheqese per banim dhe te aksesueshem shume lehte me qendren, unazen, 21 dhjetorin etj. Ka orientimin lindje-perendim gje te cilen e ben te ngrohte dhe te ndricuar gjate gjithe harkut kohor te dites.
Shitet: 75.000 Euro
Wendy InfoProna
0696034444


WhatsApp:
0696034444
Leaflet
Në fillim