Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 06 2022 09:38

Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë.

EUR

Publikuar: Gush 06 09:38
Shikime: 315
Shitet, Apartament 3+1, në zonën e Freskut, rruga e Dajtit (pranë Restorant Freskut)
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 94 m2 .
• Kati i 2 banim.
• Orientim veri.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• Pjesërisht i mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Mundësi parkimi.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Opportunity+

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Sotir Caci

0697015474

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione