Shitet apartament 3+1 afer Liqenit artificial

170 000 EUR

Shitet nga: Olti 29 Maj 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe neto 103.4 m2 + 10m2 dy ballkone , me vendndodhje ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Pas Hotel Xheko imperial, ne rrugen Lidhja e Prizrenit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh.
Perbehet nga 2 dhoma gjumi , 1 dhome pritjesh , 1 dhome ndenje , aneks (kuzhine gatimi) , 1 tualet , 2 ballkone dhe 1 korridor i bollshem.
Apartamenti eshte rikonstruktuar totalisht para 6 muajsh.
Shitet i mobiluar.
Apartamenti eshte me hipoteke.
Cmimi 170.000€

Kontakt: 0684066007
Leaflet
Në fillim