Publikuar: Qer 25 2022 06:38

Shitet Apartament 3+1+2, te Brryli, 169,000 Euro

EUR

Publikuar: Qer 25 06:38
Shikime: 4321
Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen Arkitekt Kasemi tek Brryli, ne unaze. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri 6 katesh me ashensor. Orientimi apartamentit eshte jug-perendim, qe e ben te kete drite gjate gjithe dites. Apartamenti perbehet nga 1 sallon dhe ambjent gatimi i madh me nje vetrate xhami qe lejon ndricim natyral gjate gjithe dites. Ambjenti i gatimit dhe i ndenjes eshte i ndare nga ambjenti i gjumit, duke dhene konceptin e nje dupleksi te shtrire. Ambjenti i fjetjes perbehet nga korridori qe ben shperndarjen ne 3 dhomat e gjumit, 2 te femijeve dhe dhoma master si dhe njerin nga tualetet. Dhoma master ka nje garderobe dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne, i shtruar i gjithi me parket super cilesor. Pajisjet elektroshtepiake jane te markave me te mira ne treg.
Disponon certifikate pronesie.

Cmimi 169,000 Euro

Telefon 0694090003
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione