Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 10:09

Shitet, Apartament 3+1+2, Petro Nini.

EUR

Publikuar: Qer 29 10:09
Shikime: 1160
PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet ne Rrugen Sami Frasheri, prane “Fondi i Sigurimit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor”.
Siperfaqja Totale: 149.75 m2
Ndodhet ne Katin 5, Ndertim i Ri
Organizohet ne: 2 Hyrje/ Dyer te panvarura vec: Apartament + Office; Open Space Living Kitchen me nga te treja anet Front Xhami me pamje; 2 Dhoma Gjumi; 1 Office; 2 Tualete; Ballkon.
Te dhena te tjera: Çdo dhome ka dalje në Ballkonin pergjate gjithe gjatesise Apartamentit me pamje nga Dajti ose Liqeni; Posicioni Apartametit ne Kënd dhe me shume drite/diell sepse dhomat kane Dritare deri në Dysheme; Dy Tualete me dush ose vaske; Master-badroom/Suit ka banjo brenda dhe Hapësirë mjaftushen për Home Office.
Orientimi: Jug-Lindje
Me Hipoteke
Cmimi: 250.000€
Per me shume informacion kontaktoni ne:
+355 69 78 41 297
Përshkrimi i linkut

Genti Sholla

Prona juaj prioriteti yne!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione