Shitet, Apartament 3+1+2, Liqeni i Thate.

197 100 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Techno Home 12 Dhj 14:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Techno Home
Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate. 88 000 EUR
Shitet, Duplex, Myslym Shyri. 168 000 EUR
Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit. 135 000 EUR
Qira, Apartament 2+1+2, Bllok, Tiranë 550 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet midis Rr. Adem Sina dhe Rr. Mustafa Xhabrahimi.
Siperfaqja: 146.02 m2.
Ndodhet ne Katin 3, Ndertim i ri.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 3 Dhoma Gjumi; 2 Tualete; Ballkon.
Te dhena te tjera: Ndertim i ri; I paperfunduar; Strukture 3 kateshe; Facilitete dhe aksesueshmeri te zones;
Orientimi: Jug-Lindje.
Cmimi: 1350 €/m2.
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000
Techno Home
“TECHNO HOME Real Estate ka lindur si nje agjensi, e cila me skuadren e saj ofron te gjithe eskperiencen, njohurite dhe pasionin per t’u kujdesur ndaj prones tuaj. Jemi vazhdimisht te motivuar per te qene dinamik, inovativ per t’ju mbeshtetur. Sepse: Lumturia juaj eshte suksesi jone!”
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Janos Hunyadi Tregoje në hartë
0684543000
https://technohome.al/
Techno Home
0684543000


WhatsApp:
0684543000
Leaflet
Techno Home
Shiten, 2 Vila, Gjiri i Lalezi, Durres. 425 000 EUR
EKSKLUZIVE!!! Shitet, Ap. 2+1+2, Liqeni i Thate 84 000 EUR
Shitet, Apartament 2+1+2, Xhamlliku. 96 000 EUR
Qira , Dupleks 3+1+3, Blloku, Tiranë 1 200 EUR
Në fillim