Shitet, Apartament 3+1+2, Bulv. Deshmoret e Kombit

380 250 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Techno Home 09 Jan 17:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Techno Home
Qira, Ambient 3+1, Piramida. 450 EUR
Dyqan Pazari i Ri 156 240 EUR
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kosovareve. 86 400 EUR
Qira, Apartament 1+1, Liqeni i Thate. 320 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet prane Kullave Binjake, Bulevard.
Siperfaqja: 169.1m2.
Kati: 6, Ndertim i ri.
Organizohet ne: Ambient Ndenje; Ambient Gatimi, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete; Verande me pamje nga Parku Rinia dhe Bulevardi.
Shitet bosh, duke iu ofruar mundesine e arredimit sipas shijes dhe buxhetit tuaj per nje jetese komode dhe cilesore.
Te dhena te tjera: Ndertim i ri; Kubature e rregullt; Ashensor.
Zona ofron te gjitha mundesite per nje kualitet maksimal sherbimesh dhe argetimesh.
Nje nga zonat me elitare te qytetit, aksesim te shpejt dhe ne cdo kohe.
Orientimi: Lindje-Veri-Lindje .
Cmimi: 2250€/m2.
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000
Techno Home
“TECHNO HOME Real Estate ka lindur si nje agjensi, e cila me skuadren e saj ofron te gjithe eskperiencen, njohurite dhe pasionin per t’u kujdesur ndaj prones tuaj. Jemi vazhdimisht te motivuar per te qene dinamik, inovativ per t’ju mbeshtetur. Sepse: Lumturia juaj eshte suksesi jone!”
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Janos Hunyadi Tregoje në hartë
0684543000
https://technohome.al/
Techno Home
0684543000


WhatsApp:
0684543000
Leaflet
Techno Home
Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate. 152 100 EUR
Shitet Apartament 2+1+1, Bllok, Tirane. 160 000 EUR
Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit. 81 000 EUR
Shitet, Apartament 3+1+2, Liqeni i Thate. 197 100 EUR
Në fillim