Shitet apartament 2+1me hipotek

Shitet nga: Imobilare. Dje 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Tiranë
Alartament 2+1me fipotek ne selit .
Apartamenti organizohet ne dhom ndenje dhe gatimi dy dhoma gjumi nje banje nje koridor dhe nje verand esht pjesterisht i mobiluar ,apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensore.Disponon ceftikat pronesine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim