SHITET APARTAMENT 2+1

59 000 EUR

Shitet nga: xhino saliu 27 Maj 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë

Shitet APARTAMENT 2+1 . 83 M2, kati 4, i mobiluar, arredim bashkohor, uje dhe drita. Me ashensor. Dokumenta te rregullta.
Leaflet
Në fillim