Shitet Apartament 2+1

107 000 EUR

Shitet nga: Real Estate I-Deal 28 Jan 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,tek Rruga Qemal Stafa '' PAZARI I RI ''.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire,me pamje nga Pazari.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por i restauruar.
Mund te shihet si nje investim i mire per shkak se mund te perdoret edhe si HOSTEL.
Siperfaqja eshte 95m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 107.000 euro prandaj nxitoni.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Real Estate I-Deal
0682017333
Leaflet
Në fillim