Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

99 000 EUR

Shitet nga: Ani 12 Jan 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë Vilës L.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 7 • Sipërfaqja e apartamentit 100m2 • Veranda 42m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • 2 Tualete(njëri me dritare) Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• Totalisht i investuar
• Orientim Jug-Lindje
Apartamenti disponon parket,druri,sistem Chiller Multi-Split,elektoshtëpiake gjermane me cilësi A+++.Apartamenti ka mobilim modern dhe arredim të këndshëm të hapësirave të brendshme.
Leaflet
Në fillim