Shitet apartament 2+1 tek Tirana Golden Park

87 000 EUR

Shitet nga: Patrisja Aruci 18 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 2+1 tek Tirana Golden Park.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115.3m2+ siperfaqe e perbashket. Apartameti organizohet nga 1 soxhorno+ 2 dhoma gjumi+ 1 tualet me aspirim. Eshte i pajisur me 2 ballkone, ku 1 ballkon ndodhet ne dhomen e ciftit dhe 1 ne kuzhine.

Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne : +355 68 60 60 665
Patrisja Aruci
  Online
+355686060665
Leaflet
Në fillim