SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA ELBASANIT

133 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: BILLION G&G GROUP Dje 17:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BILLION G&G GROUP
OKAZION!! SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK ELEONORA 90 000 EUR
OKAZION!!! SHITET APARTAMENT NE ASTIR!!! 55 000 EUR
SHITET APARTAMENT 1+1 NE BLLOK 90 000 EUR
SUPER OKAZION!!!SHITET SUPER APARTAMENTI NE ASTIR! 85 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet super apartament 2+1 ne nje nder zonat me te frekuentuara dhe me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi me hapsira teper bashkekohore, salloni eshte nje nder pikat kyce te apartamentit pasi hapsira dhe pjesa e kuzhines eshte teper e mireorganizuar dhe ofron nje qendrim teper te rehatshem dhe komod. Ballkoni eshte po ashtu nje nder pikat kryesore pasi ofron nje pamje magjepsese. apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ku totali i kateve eshte 8 dhe ofron gjithashtu ashensor si dhe mundesi parkimi per automjetin tuaj. Per nje vizite ne prone ose ne prona te tjera ju lutem kontaktoni ne nr: 0692033500.
BILLION G&G GROUP
NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
KULLAT BINJAKE Tregoje në hartë
0692033500
https://billionrealty.al/
BILLION G&G GROUP
  Online
0692033500
Leaflet
BILLION G&G GROUP
OKAZION!!! SHITEN APARTAMENTE TEK FIORI DI BOSCO!! 90 000 EUR
SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK PAZARI I RI 140 000 EUR
SHITET PENTHOUSE NE FRESK!!! 110 000 EUR
SUPER OKAZION!!! SHITET SUPER APARTAMENT+VEND PARK 138 000 EUR
Në fillim