Shitet apartament 2+1 tek kodra e diellit 101 m2

92 000 EUR

Shitet nga: klajdi 02 Qer 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament me sipërfaqe 101 m2 përballë misionit Eleonor tek kodra e diellit.
Apartamenti ka një sipërfaqe të brendshme prej 92 m2 dhe 9 m2 sipërfaqe të përbashkët dhe ndodhet ne katin e dyte dhe të parin banim të pallatit.
Apartamenti është i mirë investuar dhe i organizuar nga një sallon i madh në të cilin përfshihet dhe zona e gatimit,2 dhoma,1 tualet dhe 2 ballkone.
Struktura e pallatit të krijon mundësinë që një familje të parkoj të paktën një makinë në hapësirën e pallatit.
Vendodhja ku është apartamenti të krijon mundesinë per akses të lehtë ne rrugë dhe të tjera facilitete për një jetes komode.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shumë informacione mund t'më kontaktoni ose të realizojmë një vizitë në pronë.
Leaflet
Në fillim