Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 27 2022 06:09

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU.

EUR

Publikuar: Qer 27 06:09
Shikime: 1766
Shitet Apartament 2+1 tek Fresku. Apartamenti ka nje siperfaqe 86 m2 dhe eshte i perbere nga nje soxhorno, dy dhoma gjumi dhe dy tualete plus nje ballkon te madh. Apartamenti ka nje pamje te bukur nga Mali i Dajtit dhe ndodhjet mes gjelbrimit me ajer të paster e larg zhurmave te qytetit.
SHITET VETEM PER 72.000 EURO.
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione