Shitet apartament 2+1 te Tirana Golden Park!

58 000 EUR

Shitet nga: Doralda 29 Tet 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 2+1 te Tirana Golden Park me cmim 58000 euro!
Tirana Golden Park eshte nder komplekset me te fundit qe po ndertohen ne kryeqytet. Ky është një ndër projektet më madhore e ambicioze të realizuara në vend,me 2,8,9 kate banim dhe 2 kate nentokesore ku përveç apartamenteve të banimit dhe shërbimit, do të ketë ambiente sociale si: kopshte, çerdhe, mjedise sportive, etj.
“Tirana Golden Park” është projektuar me standardet më të larta, duke ofruar ambiente cilësore e të bukura njëkohësisht.
Apartamenti ka siperfaqe totale 97.5, ndodhet ne katin e pare banim e organizuar ne 2+1, me planimteri te rregullt, punime cilesore te cilat perfundojne ne dhjetor.
Doralda
0675566378
Leaflet
Në fillim