Shitet Apartament 2+1 te Rr,Kavajes

93 000 EUR

Shitet nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" Dje 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Shitet Apartament 2+1 me sip,95m ne katin e 2 ose ne katin e pare mbi Biznese ne nje pallat egzistues me tulla. Apartament eshte i mire organizuar dhe ka pamje dhe rruga kryesore,dhe eshte i pershtatshem edhe per Biznes,si Klinika Dentare,Zyra Avokatie etj.Ndodhet buze rruge te rruga e Kavajes afer kishes Ortodokse.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi i diskutushem.
Per me shume kontaktoni
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
0694822228
Leaflet
Në fillim