Shitet apartament 2+1 te Oxhaku me hipoteke 72m2

67 000 EUR

Shitet nga: klevisa 09 Mar 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 2+1 te Oxhaku me hipoteke 72m2 i saporestauruar 67000 Euro! apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues me tulla silikate, dhe ka nje hapesire prej 72m2 te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi te dnare me vete, nje tualet, dy dhoma gjumi. Punimet jane shume cilesore, apartamenti eshte restauruar se fundmi me instalime elektrike dhe hidraulike te reja, suvatime, punime gipsi etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, kubature shume e mire, orientim jug lindje, ka ndricim dhe drite te mire natyrale.0699770913
klevisa
0699770913
Leaflet
Në fillim