SHITET APARTAMENT 2+1 TE GOLDEN PARK 58.000EURO

Shitet nga: Eriada Zivaro Sot 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

58 000 EUR   99 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Unaza e Re
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re te Golden Park. Apartamenti ka siperfaqe prej 77m2 dhe organizohet ne sallon ndenjie, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e dyte me ashensor. Apartamenti ka kubature te rregullt dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Ndodhet ne nje nga komplekset me te reja, me nje cilesi te larte dhe me te kerkuara per momentin ne Tirane. Ne apartament jane bere punime extra dhe shitet i mobiluar si ne foto 70.000euro ose i pamobiluar(bosh)per vetem 58.000euro. Per nje vizite ne prone na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim